Proiect HCL rectificare buget local

15 June 2023

ANUNŢ

PRIMĂRIA COMUNEI GURGHIU, în conformitate cu prevederile Legii Nr. 52/2003, privind transparenta decizionala in administrația publică, cu modificările și completările ulterioare, supune consultării publice:

Proiect de hotărâre nr. 50/15.06.2023 privind aprobarea rectificării bugetului local al Comunei Gurghiu pe anul 2023

Documentația  poate fi consultată:

• pe pagina de internet a instituției: proiect HCL

• la sediul instituției : Primăria Gurghiu, loc. Gurghiu, str. Petru Maior, nr. 8, jud. Mureş.

Recomandări, sugestii și opinii motivate privind proiectul de act normativ supus dezbaterii publice se pot depune până la data de 22.06.2023 orele 9,00:

 prin e-mail: gurghiu@cjmures.ro

 prin scrisoare recomandată , la adresa: Primăria Gurghiu, loc. Gurghiu, str. Petru Maior, nr. 8, jud. Mureş

 la sediul instituției: Primăria Gurghiu, loc. Gurghiu, str. Petru Maior, nr. 8, jud. Mureş, între orele 8,00-13,00

Informații suplimentare se pot obține la cerere prin:

-          telefon: 0265-536003 int. 103

-          e-mail: gurghiu@cjmures.ro